درباره ما

با ما بیشتر آشنا شوید

ما کی هستیم؟

مجموعه RapidoVPS شامل کارشناسان و متخصصان حوزه شبکه در خصوص ارائه سرور اختصاصی و مجازی در سطح بین الملل است.
رپیدو با ارائه خدمات و پاسخدهی سریع بصورت 24 ساعته در 7 روز هفته و حتی در ایام تعطیل توانسته رضایت مشتریان خود را جلب نماید و در میان سایر شرکت ها و ارائه دهندگان، بالاترین کیفیت و پشتیبانی را همراه با مناسبت ترین قیمت ارائه دهد.

تیم پشتیبانی رپیدو از طریق تلگرام یا تیکت بصورت 24ساعته و یا تماس تلفنی در ساعات ( 9 صبح الی 16 عصر ) آماده پاسخگویی است. برای ارتباط با ما، از صفحه تماس با ما اقدام فرمایید. برای ارتباط با ما، اینجا کلیک کنید
رضایت مشتریان توصیف کننده اصلی خدمات ماست.

راه حل های سفارشی

ما برای تمام نیاز های شما راه حل های سفارشی مختص خودتان داریم.
از مشاوره رایگان متخصصان رپیدو استفاده کنید تا بهترین گزینه ی متناسب با نیاز شما را پیشنهاد دهند. بدین ترتیب میتوانید ضمن دریافت خدمات باکیفیت، بصرفه ترین پلن را انتخاب نمائید.

برای مشاوره رایگان از طریق تلگرام یا تیکت (بصورت 24ساعته) و یا ارتباط تلفنی (در ساعات اداری) به صفحه تماس با ما مراجعه فرمائید.

خدمات خاص

ما برای افراد حقیقی، سازمان ها و شرکت های همکار شرایط ویژه ای را مهیا کرده ایم. خدمات خاص ما شامل کانفیگ های ویژه و امن سازی سرور برای استفاده هایی نظیر مرور امن paypal، freelancer, upwork, ... و همچنین خدمات حوزه آی پی مسکونی کشورهای مختلف جهت وریفای امن حساب های حساس است.

ضمن کیفیت و قیمت بی رقیب، آنچه ما را نسبت به سایرین متمایز می کند، تخصص ما در حوزه امن سازی سرورها، جلوگیری از نشت IP و DNS و ارائه بستر امن و پرسرعت برای خدمات فریلنسرینگ بین المللی، استفاده از حساب های ارزی حساس به IP و وریفای آنهاست.
رپیدو، انتخاب اول سازمان ها و شرکت های مطرح در این حوزه است.

برای دریافت مشاوره تجاری از طریق صفحه تماس با ما، با ما در ارتباط باشید

برخی از مشتریان و همکاران تجاری ما